Lütfen Bekleyin Yükleniyor...

 

Elektromak Mühendislik 2009 yılında Ankara’da kurulmuştur. Kurucularının ve çalışanlarının sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimlerini, dinamik yapılarıyla birleştirerek görev aldığı ulusal ve uluslararası her türlü projede sorumluluklarını başarı ile yerine getirmiştir. Bu sayede çok kısa zaman içerisinde elektrik ve mekanik taahhüt sektörünün tercih edilen firmalarından biri olmuştur.

Elektromak Mühendislik sorumluluk aldığı projelerde müşterilerinin ihtiyacına bağlı olarak uygulama hizmetlerinin yanında, tasarım hizmetleri ve/veya diğer disiplinler ile koordinasyon hizmetlerini de vermektedir. Bu yapısı ile özellikle son yıllarda yaygınlaşan design & built projelerin uygulanmasında uzmanlaşmıştır.

Elektromak Mühendislik her ölçekteki uygulamalarda tüm süreçleri ayrıntıları ile planlamakta, sürekli gelişen teknolojik yenilikleri ve maliyet sınırlarını dikkate alarak imalatlarını gerçekleştirmektedir.

Saygılarımızla…

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz elektrik ve mekanik mühendisliğinin inşaat sanayisine yönelik uygulamalarındaki teknolojik gelişmelere öncülük etmek ve topluma değer katarak yurt içinde ve yurt dışında tercih edilen bir marka olmaktır.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz yurtiçi ve yurtdışında başarılarıyla tanınan elektrik ve mekanik mühendisliği firması olarak, en son teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve müşterilerimize uygun maliyette, etkin ve hatasız çözümler sunmaktır.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

İlkelerimiz

Hedeflere Göre Çalışmak
Misyonumuza sadık kalarak, vizyonumuzu yakalama hedefiyle çalışmak.
Müşteri Odaklı Olmak
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan doğru tasarımları bulmak ve en uygun
çözümleri üretmek
Zaman ve Kalite Kontrolü
Her koşulda kaliteden taviz vermeden sorumluluğumuz altındaki işi zamanında ve
hatasız olarak sonlandırmak
Süreklilik
Hizmetlerimizin kalitesini ve sürekliliğini sağlamak ve geliştirmek
Teknolojik Gelişim Takibi
Personelin yeni teknolojileri takip etmesini ve kendisini sürekli geliştirmesini sağlamak
Hukuka Uygunluk
Yasalara ve yönetmeliklere uygun hareket etmek
Ahlaki Değerler
Ahlaki değerlerden kesinlikle sapmamak
Maddi Paylaşım
Maddi kazançlarını çalışanları ile paylaşmak
Türkçe Altyazılı Porno Grup Sex